Mam dość programów polsatu

Nie oglądam telewizji już od jakiegoś czasu. Czasem tylko zerknę jeśli ktoś w domu coś ogląda, ale to co zdarzyło mi się zobaczyć tak kątem oka utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że to co emitowane jest teraz, nie jest warte poświęcenia czasu.

Mowa tutaj o tych wszystkich programach jakie ostatnio emituje między innymi polsat.

Show gdzie gwiazdy przełamują swój strach i wskakują do basenu. Oczywiście i taki program znalazł swoich fanów. Co było do przewidzenia po tych wszystkich programach paradokumentalnych typu DLACZEGO JA, ale no nie rozumiem z jakiego powodu mielibyśmy marnować swój wolny czas na oglądanie Celebrity Splash.

Oczywiście uczestnicy tego programu liczyli na rozgłos, mokry w dodatku i dlatego zgodzili się wziąć udział, a my oglądając jakikolwiek program liczymy na rozrywkę. Czy skoki do wody celebryty  z programu rolnik szuka żony sprawia nam przyjemność? No chyba, że ktoś lubi pooglądać ludzi w strojach kąpielowych.

Oczywiście sam motyw przełamania swojego strachu nie jest zły, ale robienie z tego show z takimi uczestnikami to już jakieś nieporozumienie. Mam jedynie nadzieje, że nie zrobią z tego programu tasiemca jak to się dzieje przy tańcu z gwiazdami. Celebrity splash najgorszym programem polsatu.

Podobne wrażenia mam z urywek jakie widziałam jakiś czas temu z programu Twoja twarz brzmi znajomo, jednak z tego show już się robi tasiemiec bo chyba właśnie 3 sezon cisną. Nawet z największymi chęciami przekonania się co w tym programie jest takie super, nie dałam rady zobaczyć więcej jak kilka minut. Akurat wtedy był ktoś przebrany z Miley Cyrus i huśtał się na kuli. To już wolę parodie na YT piosenek bo przynajmniej można się pośmiać.

Wszystkie te programy jednak utwierdzają mnie w słuszności podjętej decyzji. Wolę w tym czasie obejrzeć swój ulubiony serial czy po prostu poczytać książkę. Programy polsatu i tvnu są na tyle beznadziejne, że nie warto im poświęcić nawet pół godziny.