Jeszcze lepsze spotify

Spotify w ostatnich latach zgarnęło miliony fanów. Wszyscy słuchają muzyki w spotify, niezależnie od tego są w domu, na przystanku autobusowym czy na uczelni. Dlaczego?! Bo spotify jest wszędzie!

Jeszcze lepsze spotify

Spotify to nie jest już tylko usługa muzyczna, a wielki gigant obsługujący materiały wideo, klipy czy też podcasty, ale to nie wszystko bo spotify chce nam pomóc w ćwiczeniach. Coś jak Ewa Chodakowska, ale na wyłączność, serio. Bo wkrótce mają powstać unikalne playlisty, dostosowane do nas, naszych ćwiczeń. Muzyka jeszcze lepiej będzie dopasowana do naszego nastroju. Ja czekam z niecierpliwością, spotify skradło moje serce już wcześniej, a teraz tylko potwierdzi swoją wielkość.

Należy zapamiętać, że spotify to nie tylko platforma od strumieniowania muzyki. A wszystko to zostało ogłoszone na konferencji. A było tego od cholery, wszyscy zaskoczeni. Co prawda nie wiadomo, kiedy to wszystko będzie dostępne w Polsce, bo w pierwszej kolejności z rozbudowanego spotify skorzysta się w USA, Wielkiej Brytanie a także Niemcy czy Szwecja, dopiero później częściowo my zasmakujemy tych nowości.

Spotify.iphone.macbook

Ale co konkretnie znajdziemy w Spotify? 

NOW. Lepszy dostęp do playlist, które jeszcze lepiej niż teraz dopasują się do naszego nastroju, preferencji czy też pory dnia. Twórcy chcą nam ułatwić dostęp do odpowiedniej muzyki bez konieczności przeszukiwania.

Spotify Running czyli muzyka dopasowana do naszego treningu. Przykładowo muzyka dopasuję się do tempa w jakim biegamy.

Wideo oraz podcasty. Czyli to na co najbardziej czekam. Prócz muzyki na spotify obejrzymy filmy czy klipy, a także wysłuchamy podcastów. Firma nawiązała już współpracę między innymi z MTV, BBC czy Comedy Central. Jednak opcja ta będzie dostępna w naszym kraju w terminie późniejszym. Wielka szkoda, bo to serio najlepsze co nas czeka.

Spotify Originals czyli biblioteki z oryginalnymi utworami, stworzonymi przez specjalistów spotify. Podobno część z nich powstała podczas współpracy z popularnymi artystami. Podobno.

Te wszystkie nowe możliwości robią wrażenie. Szkoda, że do nas wpadną nieco później, a dodatkowo w wersji mobilnej-premium. Jako pierwsi jednak dostęp do tego będą mieli posiadacze iPhone’ów. Wszystko to pojawi się w aktualizacji spotify więc nie przegapisz tych nowości. No chyba, że nie masz spotify.