Kogo spotkamy w McDonaldzie

McDonald’s. Czy znajdzie się ktoś, kto nie zna tej restauracji? Jestem pewna, że nie. Jednak wiem, że znajdą się osoby, które tam nie jedzą i wcale mnie to nie dziwi.

Choć wszyscy zdają sobie sprawę z tej śmieciowej zawartości w każdym daniu to i tak zawsze tam znajdziemy długą kolejkę zarówno przy kasie jak i miejscu oczekującym na zamówienia, McDrive również z kolejką. Coś jakby kolejka po karpia na święta.

Kogo zatem spotkamy w McDonald’s?

Dziewczyny wiecznie na diecie

Rozpoznać bardzo łatwo, zawsze sięgają po te mega zdrowe soczki i mega dietetyczne sałatki. Fit! A jakże inaczej. Czasem skuszą się po musli w kubeczku. Tylko żeby im w boczki nie poszło.

21789-Sack-Of-Mcdonald-Fries

Sportowców

Charakteryzuje ich sportowy strój. Chociaż na tacy pełno niezdrowego jedzenia dla ich zdrowego trybu życia. Zapewne przebiegli 50 km i zatrzymali się na uzupełnienie płynów, a McDrive jak zwykle zakorkowany.

Ludzi biznesu

Zazwyczaj poranne pory i zazwyczaj duża kawa podana na tacy z laptopem. Obowiązkowo garnitur lub garsonka. Profesjonalnie bardzo.

Dżentelmenów 
Przyprowadzają swoje Panie do restauracji, a nawet zamawiają im Mc Zestawy. Oczywiście otwierają im drzwi i wcale nie patrzą na wszystkie inne dziewczyny obok.

98f1b4770243fe58da562b91979050d7_large

Głodnych

Pełna taca, uszy trzęsące się od zjadania frytków, ledwo mieszczą się na sofach dupa, ale oni mają to gdzieś i dalej siorbią colę.

Wagarowiczów

Dzieciaki, zazwyczaj siedzą przy jednym cheeseburgerze przez 4 godziny, korzystając z niewidzialności i darmowego wifi.

Rodzinki

Co tam wypad w góry, co tam wypad nad jezioro najlepsze są i tak lody w Maku, no i blisko!

Uwielbiających aktualności

Charakteryzuje ich mała kawa i wszystkie dostępne gazety z tej restauracji leżące na stoliku. Nie wyjdzie dopóki nie wyczyta horoskopu z każdego dziennika.

Okazyjni miłośnicy kawy

Rozmawiają o aromacie kawy mimo, że skusili się tylko na tą darmową.

Oszczędnych

Kupują tylko to na co mają kupony, czasem wszystko bo to oszczędzanie.

Plotkary

Za dużo Gossip Girl się naoglądały i siedzą, koniecznie przy drzwiach,  koniecznie z miną na cwaniaka. Zazwyczaj mają modne i podrobione torebki D&G i zawsze wszystkich mierzą.

Wściekłe Matki

Mają dość wrzasków swojego małego dziecka, zamiast mleka podają im fryteczki.

Głodni jesteście? to do MC śmigajcie, a może spotkacie tam miłość swojego życia.. podwójnego Mc Royala.

A wy kogo tam spotykacie?