Lista przebojów z lektorem

Zapewne znacie osoby albo sami mieliście problem słysząc anglojęzyczny hit w radiu, nucicie go sobie pod nosem, ale potem się zastanawialiście o czym właściwie śpiewacie. Nie wszyscy znamy angielski, nie wszyscy na tyle by rozumieć chociażby teksty piosenek, ale czy lektor w piosenkach to jest coś fajnego?

Posłuchajcie chociażby Shakiry.. czy Pitbulla. Nie zapominajcie o Danzelu! 

Dobre pomysły warto promować. A takim bez wątpienia jest projekt Radia ZET, które wspólnie ze znanym lektorem delikatnie podrasowało popularne i znane wszystkim piosenki. – BARTOSZ ŚWIDERSKI

Rozumiem, że dla niektórych to może być ułatwieniem jeśli chodzi o zrozumienie piosenek. Ale czy to taki świetny projekt? Mi bardziej przypadł do gustu taki mix :

Lubię Stanisława Olejniczaka i to nie jego wina, że projekt Radia Zet mi się nie podoba. Bo lektor piosenek sam w sobie jest absurdalny, mniej zabawny. Jestem na nie. Nie dlatego, że jestem pesymistką, po prostu to głupi pomysł.

Ciekawa jedynie jestem wyników, choć wiadomo, że zwycięży AI SE EU TU PEGO – Michel Telo -jeśli do głosowania przystąpią gimnazjaliści.