Z kim zobaczę się na See Bloggers?

Dokładnie za miesiąc i kilka dni obędzie się duża impreza dla blogerów. Patrząc na prelegentów można już stwierdzić, że organizatorzy się postarali.

O wcześniejszych edycjach nie słyszałam, ale liczę, że ta będzie wyjątkowo dobra. 

See Bloggers, jedno z największych blogowych wydarzeń w Polsce, zatrzęsie blogosferą po raz trzeci!

Na wydarzenie to zakwalifikowało się 600 blogerów. A do puli tych szczęśliwców dołączyłam nawet ja. Choć nie liczyłam, że mnie zaproszą to tak się właśnie stało. Cholernie się ucieszyłam i wierzę, że pozostali blogerzy czytając tą samą wiadomość byli równie szczęśliwi co i ja. Szczerze ? nie mogę się już doczekać. Oczywiście szkoda, że takiego szczęścia nie miałam w zgłoszeniu o darmowy przejazd do Gdyni. Jednak mam nadzieję, że będę miała więcej zgłaszając się na poszczególne warsztaty. 

seebloggers-300x165

Jako, że moje znajomości w blogosferze są raczej ograniczone to chciałabym wiedzieć, czy ktokolwiek z was Kochani również został zaproszony na See Bloggers. No właśnie, więc z kim się widzę ?  Fajnie byłoby poznać kogoś już teraz, zanim spotkamy się w Gdyni na tych fantastycznych warsztatach. 

Jeśli czytasz ten post i zostałeś zaproszony na See Bloggers to liczę, że się odezwiesz! Z chęcią poznam was wszystkich.