Periscope i snapchat

Już wam tłumaczę co to ten periscope. 

Jest to fajna aplikacja, dzięki której możecie nadawać wideo na żywo, ale również je odbierać. Proste prawda? Wystarczy, że mamy dostęp do internetu i możemy stworzyć własną telewizje online z telefonu.

Założeniami periscope jest pokazywanie światu tego co akurat widzimy, a oni będą to oglądać wraz z nami dzięki kamerce umieszczonej w naszym telefonie.

Jednak dzięki tej prostej aplikacji możemy nie tylko pokazać widoki w Dubaju, ale również urządzić stream ze swoimi widzami/czytelnikami. Wszystko jest dziecinnie proste, a przede wszystkim darmowe!

Co powiecie na taki mały stream w tej aplikacji? Dzisiaj, o 20:00 zapraszam was na pogawędkę o see bloggers czy też wspólne słuchanie muzyki. Możecie nawet wpaść i zostawić link do bloga, dziś nie będę na was krzyczała za promowanie się. Wystarczy, że pobierzecie periscope na swoje telefony i wyszukacie mnie, a następnie zaczniecie obserwować @ielgrey. Prawda, że łatwe? Oczywiście możecie odpalić periscope w przeglądarce. ale jest to okrojone. W telefonach będziecie mieli dostęp do komentowania, wysyłania serduszek i generalnie to taki vip access w porównaniu do www.

 

Snapchat

Założyłam snapchat. Co prawda wcześniej też na nim byłam, ale raczej niczego nie zamieszczałam. A teraz możecie mnie spokojnie obserwować. Jeszcze nie wiem czym was tam zaskoczę, ale może być ciekawie. Więc zapraszam do dodawania mnie ielgrey.pl. A dodatkowo mam fajnego wilka na miniaturce.