11 sezon Supernatural

Impala już miała być odstawiona, tak samo jak ostrza i srebrne naboje. Jednak co się stało? No to, że 11 sezon jednak powstał. Sama byłam zaskoczona, jednak ostatecznie jestem zadowolona z tego powodu. Nie byłam jeszcze gotowa, by pożegnać się raz na zawsze z Deanem i Samem. A przyznajcie, że dziesiąty sezon zrekompensował nam dziewiąty, który był wyjątkowo słaby i nudny.

Supernatural-fist-bump


W ostatnim sezonie byliśmy świadkiem walki niezbyt sprawiedliwej. Cały świat kontra znamię Kaina, które wyjątkowo dało popalić Deanowi. W sumie nie ma comaxresdefault się dziwić, skoro to on nosił go na przedramieniu jednocześnie nosząc brzemię śmierci wielu ludzi.


Czasem w serialu denerwują mnie te mnożące się przedmioty, które mają nieść tylko zło. W Supernatural nawet anioły niosą zło!

Księga potępionych, czyli najpotężniejsza z ksiąg obita skórą ludzką. Ostatecznie przywłaszczona przez Rowenę, wiedźmę a jednocześnie matkę Crowleya. Oczywiście duet ten zapewnił nam sporo rozrywki, który mam nadzieję pojawi się ponownie w jedenastym sezonie.

charlie-and-dean-kicking-ass-supernatural

Śmierć Charlie dotknęła zarówno nas widzów jak i braci, którzy byli z nią wyjątkowo związani od kilku sezonów. Trzeba przyznać, że każdy odcinek z gościnnym występem tej pozytywnej rudowłosej ekspertki komputerowej był czymś, czego nie da się zastąpić. Tak samo jak nie dało się zastąpić proroków, każdy był na ten swój sposób oryginalny i nie do zastąpienia. Choć najdłużej bawił się z nami Kevin.


Dobra, ale tak wspominać wcześniejsze 10 sezonów to ja mogę w nieskończoność. Nie z tego świata jest serialem, który nie wszystkim przypadnie do gustu, jednak jeśli komuś się już spodoba to nie będzie to sezonowe.

Podróż braci trwa już 10 lat. Jednak z ciemnością spotkamy się dopiero teraz.supernatural-season-10-finale Jak mogliśmy zobaczyć, przyszła ona wraz z zaklęciem usuwającym znamię Kaina. Śmierć ostrzegała, co się w takim przypadku stanie. No i w tym momencie się zastanawiam, czy rzeczywiście to wszystko będzie wyglądało tak okropnie jak brzmiały słowa Śmierci, która ostatecznie została zabita.

Zabić Śmierć to można tylko w Supernatural.

Tak więc ostateczne zakończenie 10 sezonu zostawiło nas w zakłopotaniu. Koniec nie wyglądał dobrze, wyglądał jak koniec wszystkiego. Jestem ciekawa, jak to zostanie no nie wiem, odkręcone? Jeśli zostanie odkręcone. Przecież każdy sezon w tym serialu kończył się tragicznie, czasem mniej czasem więcej jednak zawsze to było coś złego. Lecz nigdy to nie było na tyle złe, by przykryć ziemię ciemnością. A jeśli mieliśmy okazję zobaczyć współpracę anioła i króla piekieł, to co nas więcej może zaskoczyć? No oczywiście zaskoczyć to nas może fakt, że zarówno Crowley jak i Castiel przeżyją, po tym co zrobiła im Rowena. Właśnie, jestem bardziej niż pewna, że to ona będzie pociągała za sznurki w nowym sezonie. Przecież bycie wiedźmą zobowiązuje.

Po zwiastunie wiemy jedno, ani anioł ani król piekieł nie wyszli z tego bez szwanku. A dodatkowo humor bohaterów nie opuści serial, pomimo nadejścia ciemności.supernatural-season-11-trailer-150833


Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie wyobrażam sobie jak miałby ostatecznie zakończyć się serial. Śmiercią wszystkich? Czy tylko braci?