A Ty jesteś odkrywcą muzycznych talentów?

Nie wiem jak to u was działa, ale zawsze czuje się dumna wtedy, gdy na wyższe wody wypływa niszowy muzyk, którego znalazłam i pokochałam!

Dobra muzyka jest świetna, wielokrotnie to powtarzałam. Kocham, co możecie widzieć śledząc mnie na facebooku gdzie praktycznie codziennie wrzucam jakąś piosenkę, czasem jest to utwór znany, a czasem nieznany.

Jednak muzyki trzeba gdzieś słuchać. Dobra, czasem zakładam słuchawki podłączone do mojej mp4. Totalnie starej, totalnie offline. To dziś nie jest modne, dzisiaj każdy musi być online. Nawet jeśli chodzi o muzykę. To wszystko jest możliwe dzięki spotify, bo możemy mieć swoją ulubioną muzykę na jednym portalu, który może być zarówno na telefonie, komputerze a nawet w telewizji.

Zachwalam spotify dość często, prawie tak jakby mi za to płacili. Cóż, nie mam nawet premium, ale to nie znaczy że nie widzę plusów tego muzycznego domu.

Ostatnio trafiłam na coś ciekawego, coś co zaciekawi wszystkich. Zarówno tych słuchających muzyki tylko okazyjnie, jak i tych którzy nie potrafią bez niej żyć. Jedyne co jest koniecznością, to słuchanie jej na spotify. Rano i wieczorem, w łazience i na siłowni. No, albo przynajmniej od czasu do czasu.


 

Found them First

To jest taki myk, aplikacja, która potrafi połączyć się z naszym profilem na spotify w celu weryfikacji naszych playlist, historii słuchania. A w kilka sekund od kliknięcia FIND OUT przekonamy się, kiedy słuchaliśmy artysty, który w późniejszym czasie stał się popularniejszy, wraz ze swoją muzyką. Świetna sprawa! Już nie musisz zastanawiać się, czy dzieciak w blond grzybku śpiewający kiedyś do kamery to dzisiejszy Justin Bieber.

Zrzut ekranu (89)

Oczywiście nie jest to jakoś super dopracowane, nie zawsze to co znajdzie nam jako odkrycie nim było. Zapewne aplikacja jest w fazie rozwoju, ulepszeń i dopieszczeń. Może wkrótce będzie rzeczywiście pokazywała, czy odkryliśmy jakiś talent, nim zrobił to ktoś inny. No, ale trzeba przyznać jedno. Desing prezentuje się fantastycznie.

Zrzut ekranu (90)

Dodatkowo, aplikacja ta pozwoli nam poznać nowych wokalistów, nowe utwory które mogą nam przypaść do gustu. U mnie trafili w dziesiątkę. 

Zrzut ekranu (91)

Podzielcie się waszymi odkryciami 🙂