Felicity Smoak i jej ostatnie 6 miesięcy?

Jestem świeżo po najnowszym odcinku Arrowa. Ostatnie odcinki 3 sezonu były nieco nudne, ale jak widać wszystko zmierza ku poprawie w najnowszym sezonie. 


Wszyscy umierają, ten serial jest dosłownie nabity zgonami. Choć niektórzy w tajemniczych okolicznościach zmartwychwstają, tak jak chociażby teraz sam Arrow. Dla całego świata umarł, a powrócił jako Green Arrow. Jednak mam wrażenie, że już wcześniej był tak nazywany, wiec skąd nagle to wow na cześć przymiotnika?

arrow-season-4-who-dies-600x406

Felicity Smoak i jej ostatnie 6 miesięcy

W ostatnich minutach najnowszego odcinka jesteśmy świadkami rozpaczy Olivera nad grobem. Tylko przez moment nie miałam pojęcia czyj to grób. Jednak później zjawia się Flash i sprawa jest jaśniejsza. Przynajmniej jeśli weźniemy pod uwagę wcześniejsze zdarzenia, jak i odwieczne zmartwienia Olivera: Nie mogę z nikim być, bo wykorzystają to przeciwko mnie i zrobią jej krzywdę. Chyba już też nie macie wątpliwości nad czyim nagrobkiem stoi zrozpaczony główny bohater? Na 96% to z Felicity Smoak.

Jeszcze kilka minut przed tym całym zdarzeniem, wróg miasta a jednocześnie Arrowa prosi Kapitana o informację na temat osób ważnych dla zakapturzonego. Choć tutaj zarówno mogłaby to być Thea jak i Laurel czy nawet Diggle, tak przybycie Flasha rodzi kolejne pytania, czy to będzie Felicity?