3 premiery filmowe Listopada

Listopad jest nieco słabym miesiącem jeśli chodzi o kino i premiery filmowe. Jednak pomimo to, da się wymienić kilka tytułów, na które warto udać się na seans. 

Znowu spóźniony wpis jeśli chodzi o premiery. Zmieni się jego forma jak i obszerność. Co miesiąc skupimy się na trzech tytułach, czasem wybór może być trudny, czasem nietrafny, ale mam was, więc mi pomożecie.


spectre1208141280jpg-398894_1280w

Marketing działa cuda. Co widzimy spoglądając na te wszystkie akcje reklamowe związane z najgłośniejszą premierą tego miesiąca.

Bohater kochany przez publikę, seria dobrze znana i lubiana a do tego pieniądze, które zagwarantować mogą sukces. Mowa oczywiście o kolejnym filmie z Bondem. Spectre, film który pomimo wielkiego szału przed premierą, dzień po niej został jednogłośnie uznany za dno. Osobiście jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, ale wybieram się do kina by przekonać się, czy rzeczywiście te wszystkie złe recenzje były szczere, czy może przesadzone.

Gdybyście jednak jakimś cudem nie słyszeli o Spectre, to zapraszam do zapoznania się z zwiastunem, który jak to zwykle bywa, prezentuje się OK.


 

steve-jobs-movie-review

Steve Jobs, człowiek który zostanie zapamiętany jako ten, który przyczynił się do rewolucji cyfrowej. Jego nazwisko bezpośrednio kojarzone jest z ugryzionym jabłkiem. Poprzednia realizacja filmu biograficznego Jobsa nie wyszła tak jak powinna, skupiała się na mniej ważnych elementach, odrzucając te kluczowe. Produkcja bardziej kojarzona była z Ashtonem aniżeli z samym Jobsem.

Więc jest to druga próba oddania hołdu komuś, komu jest to należne. Czy wyszło tak jak trzeba, czy znani aktorzy nie przyćmią historii, to możemy sprawdzić oglądając film. Zajął się tym reżyser. który na swoim koncie ma naprawdę dobre filmy. Slumdog, 127 godzin, Niebiańska plaża, Trainspotting, musicie przyznać, że brzmi to obiecująco. Jednak pomimo to pierwsze opinie oraz oceny są minimalnie lepsze od ekranizacji biografii z 2013 roku.

Jeśli nie mieliście pojęcia o tej premierze to zapraszam się zapoznać z oficjalnym(a jakże inaczej) zwiastunem.


Tom_Hanks-2015-Bridge_Of_Spies

Most szpiegów film reżysera, który ma na swoim koncie jeszcze więcej perełek, Steven Spielberg. A do tego Tom Hanks, aktor którego nie muszę nikomu przedstawiać. Film jest skazany na sukces, bo czy da się inaczej z takim reżyserem i aktorem?

Film o dużym budżecie i potencjale, nie liczę na nic innego jak na dobre kino. O tej produkcji prawdopodobnie nie słyszeliście, a przynajmniej nie tak jak o najnowszej części Bonda, więc macie okazję przygotować się na premierę.


Trzy naprawdę dobre filmy, które prawdopodobnie obejrzycie. A jeśli jeszcze wyłapaliście coś ciekawego w tym jesiennym repertuarze to podzielcie się, miesiąc ma dużo dni, czyli mamy dużo okazji na wypady do kina.