Co chciałabym znaleźć pod choinką

Święta tuż tuż, a prezenty kupione są? Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. A jeśli nie macie pomysłu, to ja wam podrzucę go przykładami tego, co sama chciałabym znaleźć pod choinką 24 grudnia.


Wypada tylko wspomnieć, że święta to nie tylko prezenty i hajs. To głównie czas jaki powinniśmy spędzić przy wspaniałym jedzeniu z rodziną(niekoniecznie tak wspaniałą, ale jej się nie wybiera).

Tegoroczny mini poradnik prezentowy będzie miał inną formę, bo nie będę tutaj rzucać przedmiotów, których sama nie chciałabym dostać, ale ktoś tam może by chciał. Bo gdybym potrafiła przewidzieć co Zbyszek i Ola chcieliby dostać to prawdopodobnie byłabym medium, a jestem tylko człowiekiem więc wrzucam wam listę rzeczy, które mi osobiście się podobają, może Tobie też? Wszystkie te propozycje są do 100 złotych.

Poławiacz do słodyczy.61lFt3nY+GL._SL1000_

Prezentuje się dobrze, a dodatkowo pomoże nam się opanować przy słodyczach. Przy okazji można poćwiczyć by wyłowić kiedyś maskotkę z tej większej maszyny do łowienia.


Koc z rękawami

dekasrukavy-hneda01

Tam gdzie zwykły koc nie da rady, tam ten z rękawami już da. Nie wiem jak u was, ale u mnie zawsze jest ten sam problem z kocem. Albo się przykryjesz i jest ciepło, albo czytasz czy pracujesz na komputerze i jest w miarę ciepło bo koc przykrywa tylko połowę ciała.


Hub USB

12179_2

Osobiście mam laptopa, a w nim tylko trzy wejścia USB. Stacjonarnie korzystam z osobnej klawiatury no i myszki. Podłączając jeszcze podkładkę chłodzącą nie mam wolnego miejsca. A na dodatek kable brzydko walają się po biurku. Więc taki HUB wychodzi z pomocną ręką, a raczej z wejściami USB, które mogę wykorzystać w dowolny sposób. Przy czym zachowam porządek. Ten nie dość, że ładnie wygląda to ma krotki kabel więc jest idealny do laptopów. Oczywiście warto przy tym spojrzeć czy to USB 2.0 czy 3.0. A pod stacjonarki z dłuższym kablem bo w przeciwnym razie na nic taki HUB.


Podkładka pod mysz XL

i-kingston-hyperx-fury-pro-gaming-xl-hx-mpfp-xl

Przy stacjonarnej pracy na komputerze ważna jest podkładka pod mysz. Nie dość, że musi być ładnie się prezentująca, to wykonana z takiego materiału, żeby praca z nią będzie komfortowa. Jeśli myślicie, że wielkość nie ma znaczenia, to się mylicie. Lepiej jeśli podkładka jest na tyle duża by klawiatura również na niej się zamiesiła. Wtedy nic nam na biurku nie ucieka, a przy okazji jest estetycznie.


Świąteczny sweter

164568_1

Co prawda jeden już mam, ale jestem gotowa by posiadać dwa. Oby nie kiczowate.


Gadżet filmowy/serialowy

MARVELowska koszulkaxmeavenmts014

Figurka z seri POP!

x_fk4793

Wystarczy spojrzeć na mojego bloga i zobaczyć można, że filmy i seriale to coś co mnie mocno kręci.


Fajny kubek336f6cb27b205d863c8c12b1862302dd

Najlepiej taki, który z rana poprawi humor!

1426077761-163


Etui na telefon

etui-geometrycze-iphone-4-4s

Fajne albo z wbudowaną baterią. A tutaj sami możemy zaprojektować, taki bajer.


Książka i kalendarz

IMG1437645251789_53407_7

Od pewnego czasu muszę mieć kalendarz, by mniej więcej zorganizować swój czas. Fajnie żeby nie był zwykły i miał coś pozytywnego w sobie.

RB_TD_promo_back_www_550

steve-jobs-wydanie-filmowe-b-iext30558001

Oczywiście kosmetyki i inne tego typu akcesoria pojawiają się zawsze więc o nich nie napisałam.

Tak jak wspomniałam, nie czekajcie na ostatnią chwilę. Zwłaszcza, że teraz większość ich kupujemy przez internet.