Tańszy wypad do Multikina i Cinema City

Nowy rok oznacza nowe filmy w kinach, ale co zrobić by koszty tych wypadów nas nie zjadły? No właśnie, dzisiaj o wszystkich promocjach w tych kinach.

W sumie najczęściej bywam w Multikinie. Sama nie wiem dlaczego, w sumie fotele wygodniejsze ma Cinema City, no i przynajmniej są przystosowane do klienta z dużym kubkiem napoju. To się ceni. A w multikinie to po prostu smakują mi naczosy, no i zazwyczaj godziny seansów bardziej mi odpowiadają.


movie-projector-55122_640

Skoro częściej bywam w Multikinie to zaczniemy od promocji w tym kinie.

Poniedziałek, pierwszy dzień tygodnia też może być tańszy, jeśli posiadamy konto na facebooku i tylko wtedy gdy dołączymy do grona obserwujących na fanpejdżu multikina. Jedna osoba=jeden kod na promocyjny bilet. Z kolei ona dotyczy tylko i wyłącznie biletów na seans 2D. W zależności od miasta cena biletu promocyjnego się różni. Waha się ona pomiędzy 13  a 17 złotych. Dla jasności tu macie regulamin oferty, a on podobno nie kłamie. Multiponiedziałki takie już są.

Na wtorkowy seans zaprasza nas Lord Somersby. Co prawda do skorzystania z promocji wypada mieć 18 lat, z racji tego, że na promocję załapiemy się tylko wtedy, gdy rzucimy na ladę 3 kapsle z piwa Somersby. Dla jasności, nieważne jakiego smaku pijesz piwo, ważne jednak, że jest to somersby bo dzięki temu 3 kapsle zamienisz na zniżkę, po której za bilet zapłacisz tylko 10 złotych. Promocja niestety obowiązuje tylko na seanse 2D.

Na rozrywkę w środy zaprasza nas Orange. Oczywiście tak jak się można domyślić, aby skorzystać z tej promocji trzeba być w bliskich relacjach z Orange. Jednak, nie musi to być nawet abonament. Wystarczy, że jesteś w Orange, niezależnie czy z umową czy bez. Z takiej promocji można skorzystać w każdą środę. Wystarczy, że zamówi się kod promocyjny: smsem o treści FILM pod numer 241, przez aplikację na orange.pl czy przez infolinię *200 lub 801 200  222. W ramach tej promocji można zakupić dwa bilety w cenie jednego, oferta dotyczy również biletów na seanse 3D. Nie trzeba być geniuszem matematycznym by stwierdzić, że jest to opłacalne.

Bueno Czwartki, czyli moja ulubiona promocja, dzięki której często wpadam na seanse właśnie w czwartki. Szkoda tylko, że ceny biletów po promocji uległy zmianie. Jeszcze jakiś czas temu wraz z trzema opakowaniami po Kinder Bueno nabywałam bilet do kina za 10 złotych, niezależnie czy był on na film 2D czy 3D. Obecnie cena ta wynosi 12 złotych, nadal się opłaca, szczególnie gdy wybieramy się na seans 3D. Żeby skorzystać z promocji, kilka dni wcześniej warto sobie zarezerwować miejsce o tutaj, bo liczba biletów promocyjnych jest ograniczona. Regulamin promocji. (Rezerwacji dokonujesz na bilet bueno, nie na konkretny film)

Na piątek i weekend nie ma konkretnych promocji. Jednak jest jeszcze jedna oferta, która zainteresuje szczególnie tych, którzy wybierają się do kina z pociechami. Rodzina do kina się nazywa i gwarantuje upust na bilet rodzica w wysokości 3 złotych. Nie jest to dużo wiadomo. Promocja dotyczy tylko na filmy odpowiednie dla dzieci i tylko do godziny 17:00.


Teraz przejdziemy do promocji obowiązujących w Cinema City.

Zacznijmy od nowości, od czegoś co musi posiadać każdy fan kina. Zapewne promocja ta przyczyni się do wyboru właśnie tego kina. O czym mowa? O abonamencie Unlimited. Czyli o programie, do którego może dołączyć każdy. Każdy, kto zobowiąże się do przynajmniej rocznego uczestniczenia w tym abonamencie, a co najważniejsze do uiszczania kosztów z tym związanych. Jednak spoko, nie są one tak duże. A dla kogoś, kto mieszka blisko Cinema City to jest to po prostu opcja, z której musi skorzystać. Żeby skorzystać, trzeba mieć przynajmniej 18 lat na karku. Koszt przyłączenia się do programu to zaledwie 42 złote na miesiąc, no chyba, że mieszkasz w Warszawie to 49 złote. Fajna sprawa, zwłaszcza, że karta ta działa na terenie całej Polski. Czyli z promocji można skorzystać zarówno w Poznaniu jak i w Wrocławiu, bez znaczenia gdzie się mieszka. Karta ta pozwala się na nieograniczone seanse, to znaczy, że możesz iść kiedy tylko chcesz i ile razy chcesz. Niestety promocja dotyczy tylko seansów 2D, a jeśli chce się iść na seans 3D to trzeba liczyć się z dopłatą, małą bo małą, ale jednak. Jako członek tak prestiżowego programu dostaniesz zaproszenia na pewne wydarzenia, tak zwane specjalne pokazy dla członków programu.

Tańsze środy. Czyli oferta, z której można skorzystać w każdą środę. W ramach tej promocji można nabyć bilet do kina za jedyne 14 złotych na seans 2D i 17 złotych na seans 3D.


Póki co to wszystko, jednak rok dopiero się zaczął. Zakładam, że z czasem pojawią się inne ciekawe promocje. Spokojnie, bo strona ta będzie aktualizowana w ciągu całego roku. Oczywiście 2016. Więc zapraszam co jakiś czas!