Shantel Vansanten w The Flash

Choć znany jest z szybkości, tak po świętach wraca do nas nieco późno, ale nie będziemy się nad tym rozwodzić, prawda?

Potential Energy

The Flash -- "The Fury of Firestorm" -- Image FLA204A_0007b -- Pictured (L-R): Shantel VanSanten as Patty Spivot and Grant Gustin as Barry Allen -- Photo: Cate Cameron /The CW -- © 2015 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Dziesiąty odcinek Flasha był dla mnie zaskoczeniem z kilku powodów. Po pierwsze, nie spodziewałam się, że wątek Patty zakończy się tak szybko. Aktorkę widziałam już w innych serialach, a tutaj w tych kilku odcinkach znacznie się wyróżniała. Owszem, jej postać była taka stworzona, ale to umiejętności aktorki zadecydowały, że widzowie ją polubili. Patty po prostu nie da się nie lubić,  Shantel Vansanten o to zadbała.

Czy jest szansa, że jej postać jeszcze powróci? Generalnie nie ma winternecie żadnych informacji na ten temat, trzeba jednak pamiętać, że DC Comics lubi zaskakiwać, więc trudno powiedzieć czy komiksy dają odpowiedź w tym temacie. Jedno jest pewne, aktorka nie jest wymieniona w czołówce, znaczy to mniej więcej tyle, że nie nie była i póki co nie będzie brana pod uwagę by dołączyć do serialu na dłużej.

Z kolei inaczej jest z Keiynan Lonsdale, zobaczyć mogliśmy go właśnie w 9 i 10 odcinku, w których postanowił poznać swojego ojca i siostrę. Tak, jest synem detektywa i zapowiada się, że pojawi się jeszcze niejednokrotnie bo dołączył do głównej obsady. Więc możemy się spodziewać, że jeszcze kilka razy zamiesza w rodzinie Barrego jak i całym Central City.

Był to odcinek dający kilka odpowiedzi, ale również pozostawił po sobie lekki niedosyt, przez który trzeba czekać kolejny tydzień na nowy epizod. Swoją drogą, muszę przyznać, że metaludzie pojawiający się w drugim sezonie pozostawiają w tyle tych, których poznaliśmy w pierwszym. A na dodatek czuję, że odegrają znaczącą rolę w pokonaniu nowego nieprzyjaciela Flasha czyli Zooma. Tylko zastanawiam się, czy do tego w jakimkolwiek stopniu przyczyni się również Flash z ziemi 2?

A jako prezent mam dla was coś fajnego: