Zwiastun Legionu samobójców zasługuje na oklaski..

szkoda, że głównie za muzykę.

Kilka godzin temu premierę miał oficjalny zwiastun Suicide Squad, jest to dobra nowina dla fanów komiksów i ich ekranizacji, ale również fanów Jareda Leto. Bo to właśnie tutaj zobaczymy, czym ostatnio zajmował się Jared i dlaczego zmienił charakteryzację. Jeśli jeszcze tego nie wiedzieliście to widocznie was to nie interesuje, ale gdyby nagle zainteresowało to zostawiam ciekawy link, w którym coś o tym wspomniałam.

Dobra, jak już wiecie nie mogę się doczekać tej produkcji z kilku powodów. Jednak głównie dlatego, że trwam jeszcze w tym, że ekranizacje komiksów są dobre. Mówcie co chcecie, moim zdaniem są dobre, oczywiście jest kilka, o których lepiej nie wspominać, ale jest dobrze, choć może brakuje mi kilku skupiających się na kobiecych postaciach, ale nie chcę by było czuć jakiś feminizm.

Pierwszym i największym plusem zwiastuna jest muzyka. Jest na tyle fajna, że możemy nawet nie zauważyć, jak przypadkowe są fragmenty filmu. Zapewniam, że gdyby wybrali inne bylibyśmy w takim samym stopniu zadowolenia. Bo właśnie to odczuwa się po obejrzeniu tych urywek. Jednak gdy spojrzy się już na to kilka razy to zaczynamy zauważać jak średnie jest to wszystko. Owszem Deadshot może nas zaskoczyć, ale Harley Quinn nie przekonuje tym, że słyszy głosy. Chociaż to jej postać wydawałaby się tą barwniejszą, to wydaję mi się, że będzie tą najbardziej przeciętną. Choć może panowie będą innego zdania bo Margot Robbie ma to coś, chyba? Mamy też Cara Delevingne, która jest bo jest, ale i co dalej z tym? Dostaliśmy również kilka nowych scen z Jokerem, czyli Jaredem i w sumie muszę przyznać, że są spoko, tylko spoko. Liczę, że po prostu film będzie czymś więcej niż przypadkowymi scenami i w porównaniu do trailera będzie czymś zajebistym, bo właśnie tego oczekujemy, prawda?

Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami, a w sierpniu zapraszam do kina!

Mi bardziej do gustu przypadły plakaty, no sami spójrzcie:665.6 666.6 667.6 668.6 669.6 670.6 671.6 672.6 673.6 674.6 675.6

Suicide Squad, czyli film, w którym to złoczyńcy muszą grać po stronie tych dobrych. Najbardziej oczekiwany film tego roku.