5 seriali o superbohaterach, które warto śledzić

Superbohaterowie biją rekordy popularności już od kilku lat, co dziwne popularność ta nie spada więc zebrałam 5 najlepszych(moim zdaniem) seriali o superbohaterach. Tak żebyście wiedzieli co warto oglądać.

Nie przedłużając już, oto: 5 seriali o superbohaterach, które warto śledzić:

arrow-tv-serial-wallpaper

Źródło: Materiały prasowe

ARROW

Tytułowym bohaterem jest Oliver Quenn, czyli syn miliardera, który po katastrofie morskiej ląduje na tajemniczej wyspie, a ta zmienia go w bezlitosnego mściciela. Po powrocie do cywilizacji zaczyna walkę w swoim mieście jednocześnie próbując na nowo przyzwyczaić się do normalnego życia, a przynajmniej do stwarzania takich pozorów. Arrow to superbohater bez nadprzyrodzonych mocy, w walce wykorzystuje umiejętności, które nabył na wyspie.

Sukces Arrowa na nowo wybudził popyt na tworzenie ekranizacji komiksów. Więcej o serialu:

Czy ktokolwiek serio zginął w Arrow?
Co będzie w 4 sezonie Arrow
Felicity Smoak i jej ostatnie 6 miesięcy?

the-flash

Źródło: Materiały prasowe

FLASH

Tytułowym bohaterem jest Barry Alien, który w wyniku wybuchu akceleratora pozyskał nadprzyrodzone moce. Przed tym wydarzeniem był tylko zwykłym policyjnym ekspertem, który prawie zawsze miał problem z czasem, mówiąc krócej jego domeną było spóźnialstwo. Po wybuchu został najszybszym człowiekiem na świecie, który musi uratować swoje miasto przed innymi „skutkami” wybuchu. Barrego Aliena mogliśmy poznać, gdy ten gościnnie wystąpił w Arrowie, to właśnie ten gościnny występ był „zapowiedzią” kolejnego serialu uniwersum DC Comics pod tytułem FLASH oraz ich współpracą.

Serial ten wzbudził ogromne zainteresowanie, a fanów przybywa mu w zawrotnym tempie-można powiedzieć, że liczba fanów wzrasta wraz z szybkością Flasha i nie byłoby to przesadą. Więcej o serialu:

Flash cofa się w czasie?
The Flash, 2 sezon
Shantel Vansanten w The Flash

A jako dodatek dorzucam coś, co zainteresuje każdego fana Cisco: Klik.


get

Źródło: Materiały prasowe

DAREDEVIL

Tytułowym bohaterem jest Matt Murdock, który za dnia ratuje ludzi jako prawnik, a po zmroku jako superbohater. Matt jest niewidomy, dzięki czemu potrafi skupić się na pozostałych zmysłach co również daję mu przewagę nad wrogami, a jest ich mnóstwo w Hell’s Kitchen. Pytanie nasuwa się jedno, czy bohater kiedykolwiek sypia?

Więcej o serialu:

Daredevil jako przedsmak seriali Marvela
4 powody, dla których warto oglądać Daredevila
Marzec w Netflix: Daredevil i Flaked


 

c882a52ee7d123f65a077bfc6231a825ea51aa91

Źródło: Materiały prasowe

JESSICA JONES

Tym razem mamy do czynienia z bohaterką, która nie posiada żadnej chwytliwej ksywki na dzielni. Jest to po prostu Jessica Jones czyli Pani detektyw, która nie da sobie w kasze dmuchać. Niegdyś służyła społeczeństwu jako superbohater, obecnie choć używa swoich sił to nie lubi być w ten sposób nazywana.

Więcej o serialu:

Jessica Jones, pierwsze wrażenia
Jessica Jones, plusy i minusy serialu

Jako dodatek dorzucam zwiastun kolejnej ekranizacji komiksów Marvela pt. Luke Cage, zapowiada się kolejna poprawna ekranizacja?


Źródło: Materiały prasowe

Źródło: Materiały prasowe

CONSTANTINE

John Constantine to mistrz okultyzmu. Pomaga społeczeństwu nie tylko jako detektyw, ale również jako superbohater. John ma zapewnione miejsce po śmierci, jest nim piekło. Mimo to postanawia resztę swojego życia przeznaczyć do walki z demonami i innymi stworami piekieł. Wykorzystuje do tego swoje nadnaturalne zdolności.

Niestety serial jest wstrzymany, jednak sam Constantine pojawił się gościnnie w ekranizacji Arrow, czy jest to znak, że serial powróci?


5 seriali o superbohaterach, które warto śledzić