Słoneczny patrol powraca?

Kto by pomyślał, że minęło 15 lat odkąd oglądaliśmy na ekranach Davida Hasselhoff`a, gdy ten jeszcze młody hasał po plaży. Serial okazał się hitem zarówno na zachodzie jak i u nas. Niektórych ucieszy fakt, że serial ten powraca ale nieco odnowiony/odmieniony i w wersji kinowej.

Słoneczny patrol powraca?

Do tej pory pamiętam, jak niedzielny poranek upływał na oglądaniu słonecznego patrolu przy okazji gotowania obiadu. Do słonecznego patrolu zasiadało się całą rodziną. To nic, że każdy dostrzegał w serialu coś innego. Dla jednych były to balony Anderson, dla innych przystojny Hasselhoff, a dla reszty był to promyk słońca, który przechodził przez telewizor prosto z Kalifornii. Chyba nikomu przypominać nie trzeba tej melodii, słynnej melodii serialu, która do tej pory gra w głowach każdego.

Baywatch powraca i to już w przyszłym roku. Osobiście nie mogę się doczekać, nie ze względu na obsadę, ale tą ciekawość czy uda im się stworzyć tak samo dobry klimat jak kilkanaście lat temu. Jeśli jednak wspomniałam już o obsadzie, to może niektóre panie zainteresuje fakt, że w głównej obsadzie zobaczymy Dwayne’a Johnson oraz Zac’a Efron’a. Ten drugi po dzisiejszy dzień ma słabą opinie ze względu na młodzieżowe filmy, w jakich brał udział na początku kariery. Ja nie widzę już tego metroseksualnego chłopaka, który udawał że śpiewa. Teraz jest jednym z wielu, który świeci klatą i muskułami w filmach. Jednak pytanie nasuwa się jedno, czy film ten nie okażę się katastrofą przez wybór aktorów, którzy przyciągają tak dużą uwagę swoim wyrzeźbionym ciałem? No i gdzie odpowiednik Pameli Anderson, bo Alexandra Daddario nią nie jest.

Ostatnio internet obiegła informacja, że w odnowionej wersji może pojawić się sam Hasselhoff(ale mam nadzieję, że nie będzie biegał w gatkach), oraz coś wspomniano o samej Pameli, ale bądźmy szczerzy, te dobre lata to ona dawno ma za sobą.

Poniżej wrzucam kilka zdjęć z planu filmu:

 

A tu dla porównania stara i dobrze nam znana ekipa:

baywatch-crew-1996