Tego nie wiesz #3 Miażdżący Cover, XBOX zaprojektowany przez Starka oraz film emoji

Możesz przekonać się czy rzeczywiście tego nie wiesz. Co prawda moja zaplanowana niedzielna seria troszeczkę odeszła na dalszy plan, ale dołożę wszelkich starań by wyrobić u siebie tą systematyczność(dla kogoś jest to łatwe?) i wrócić w najbliższą niedzielę już z kolejną odsłoną Tego nie wiesz. Tymczasem cieszcie się, bo prócz wielkiego majowego weekendu niedziela przychodzi do was już dzisiaj.

Miażdżący Cover

Jakiś czas temu regularnie chwaliłam się wam znaleźnymi coverami jednocześnie robiąc zlepkę takich najlepszych-moim zdaniem. Cholernie za tym tęsknię, ale dzisiaj wam pokażę jednego z najlepszych artystów od coverów, którego znalazłam już jakiś czas temu. Jego przeróbki zadomowiły się na dobre na moich playlistach, a ja nie mam dość.

Leo Moracchioli w internecie udostępnia covery popularnych piosenek(gatunek bez znaczenia) i prawie zawsze wychodzi mu dobra metalowa przeróbka, a takich jest mało w naszym internecie(szok, prawda?). Jego charakteryzacje czy sposób montażu wideo pod daną ścieżkę dźwiękową jest tak samo szalona jak on sam, a przynajmniej takie wrażenie ma każdy, kto trafił na jego kanał YT. Sprawdźcie sami:

Koniecznie dajcie znać czy replay był przez was klikany!

XBOX zaprojektowany przez Starka

Marvelowska produkcja już chodzi za każdym fanem tych komiksowych ekranizacji. Już w maju kina będą oblegane, a wszystko za sprawą premiery filmu Captain America: Civil War. Jak można się domyślić film będzie poświęcony walce bohaterów. Jak już wiadomo poza głównym wątkiem jakim jest podział bohaterów na dwie walczące ze sobą drużyny(Iron Man VS Captain America) pojawi się Spider-Man, który pierwszy raz zagości obok bohaterów z uniwersum Marvela. Na dodatek jest to produkcja, która zamknie wiele wątków lubianych przez nas bohaterów lecz spokojnie bo również dzięki temu zobaczymy nowe twarze.

https://www.instagram.com/xboxfrance/

https://www.instagram.com/xboxfrance/

Wraz z przygotowaniami do wielkiej premiery „wyszła” konsola inspirowana superbohaterem. Co prawda kolorystycznie jak dla mnie słabo(no hej, czy Iron Man jest biały?!), ale poza kolorystyką wyszło spoko. Co więcej już jakiś czas temu w internecie krążyły fanowskie zdjęcia przedstawiające konsolę inspirującą się właśnie stylem tego superbohatera. Wszelkie informacje na temat tej limitowanej konsoli udostępnione są tylko na francuskich stronach, z których możemy się dowiedzieć, że jest ona tylko i wyłącznie do wygrania w konkursie. Nic nie wiadomo czy podobna konsola pojawi się na polskim rynku.

Film o emoji

mobile

Emoji biją coraz to większe rekordy popularności. Nie zdziwi was fakt, że codziennie wysyłane są w milionach oraz to, że wysyłają je nie tylko nastolatkowie. Emoji doczekały się już własnych gadżetów, a co więcej już w przyszłym roku na ekranach naszych kin pojawi się film, gdzie głównymi bohaterami będą właśnie emoji.

Prawdopodobnie będzie to animacja przypominająca produkcję pt. Raph Demolka, gdzie postać z bajki przedstawiała swój własny świat, który toczył się wewnątrz urządzeń do gier wideo. Jednak w przypadku filmu o Emoji będzie to świat istniejący wewnątrz telefonów, z których to wysyłamy emoji. Podróże emoji z jednej aplikacji do drugiej ubrane w ciekawą fabułę mogą być interesujące?

Za scenariusz odpowiedzialny jest duet Eric Siegel & Anthony Leondis, a studio Sony obiecuję, że będzie to hit lata przyszłego roku.


Wiedzieliście to wszystko?