5 dobrych ról Antona Yelchina

To już kolejny raz musimy pożegnać się z aktorem, a przede wszystkim człowiekiem zbyt wcześnie.

Anton Yelchin nie był w swoim fachu najlepszy, ale musicie przyznać, że miał to coś co wyróżniało go na tle pozostałych przeciętnych aktorów. W takiej chwili jak ta, warto sobie przypomnieć jego najlepsze wcielenia. Zwłaszcza, że historia lubi się powtarzać i może to właśnie teraz zdobędzie najwięcej uznania, po śmierci.

5 dobrych ról Antona Yelchina:

Imogen Poots1

Charley Brewster: Postrach nocy

Postrach nocy to nietypowy horror. Trochę straszny, trochę dziwny, ale obejrzeć da się. Anton wcielił się tutaj w nastolatka, który jako pierwszy zauważył, że jego sąsiad ma coś wspólnego z Edwardem Cullenem i wziął sprawy w swoje ręce. W pozostałych rolach: Colin Farell, David Tennant, Toni Collette oraz Imogen Poots.


Jacob: Do szaleństwa

Anton wcielił się w Jacoba czyli Amerykanina, który po uszy zakochał się w Brytyjskiej studentce(Anna). Z kolei Anna jest tam na określony czas, a gdy wiza przepada ich miłość zostaje poddana trudnej próbie.


Pavel Checkov: Star Trek

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych ról Antona.


70502aa0-1883-0134-e772-0a315da82319

Charlie Bartlett: Charlie Bartlett

Anton wcielił się w nastolatka, który zawsze marzył jedynie o uznaniu wśród rówieśników i choć jest inteligenty, wygadany oraz bogaty to udaje mu się tego dokonać dopiero wtedy, gdy wśród innych zabłyszczy poradami życiowymi, których udziela częstując psychotropami zdobytymi za pomocą oszustw.


Zack Mazursky: Alpha Dog

Zack został porwany przez handlarza narkotyków. Jak się okazuje, jego starszy brat(Timberlake) miał długi i ich nie spłacał. Gdy handlarz próbuje zdobyć pieniądze młody chłopiec świetnie się bawi wśród gangsterów.


Choć miał wiele planów na życie, marzeń po które sięgał to zmarł zbyt wcześnie. Jak dobrze, że dzięki jego pracy nigdy o nim nie zapomnimy. Filmy to cudowna sprawa, bo to dzięki nim człowiek jest nieśmiertelny, przynajmniej odrobinę.