Premiery filmowe: czerwiec 2016

Pierwsze powiewy letniego wiatru i zaplanowane wakacje. Jednak nie wszyscy mają tyle wolnego czasu i pieniędzy by pozwolić sobie na wyjazd, tymczasem w kinach znajdziemy kilka dobrych filmów, które mogą poprawić nam humor w czerwcu.

Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-2-Trailer-2

Źródło: Materiały prasowe

Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia 1 Czerwca

Żółwi ninja nie trzeba nikomu przedstawiać, są znani wśród wielu pokoleń. Jednak tym razem mamy do czynienia z kontynuacją filmu z 2014 roku.

Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter stają w obronie miasta, będą musieli się zmierzyć z dużym niebezpieczeństwem i choć dla nich jest to trudna walka, to my wiemy, że dadzą sobie radę. Jak zawsze.


15

Źródło: Materiały prasowe

Warcraft: Początek 10 Czerwca

Filmy oparte na książkach to norma, jednak produkcje oparte na grach wideo nadal szokują. Warcraft to epicka opowieść oparta na grze World of Warcraft. Ciekawe, czy fani gier wyjdą z kin zadowoleni.

Pomiędzy mieszkańcami Azeroth i Draenor dochodzi do konfliktu, w wyniku którego dwie rasy stają do walki.


MBY-03124r_e9ed4b97f9

Źródło: Materiały prasowe

Zanim się pojawiłeś 10 Czerwca

Kolejna płaczliwa produkcja, która podbije serca kobiet. Tym razem poznamy historię dziewczyny(Louisa), która zaczyna pracować jako opiekunka sparaliżowanego mężczyzny(William). Dziewczyna z czasem zaczyna inaczej postrzegać pewne sprawy, a mężczyzna odnajduję chęć życia za sprawą opiekunki.


gdzie_jest_dory__2016__finding_dory_005

Źródło: Materiały prasowe

Gdzie jest Dory? 17 Czerwca

Gdzie jest Nemo? Czyli bajka, która podbiła nie tylko dziecięce serca. Każdy kto oglądał Nemo pamięta sklerotyczkę Dory, przezabawną, ale również przesympatyczną rybkę. Tym razem to ona jest główną bohaterką i jej wyprawa. Ciekawe tylko, czy ją zapamięta?


Źródło: Materiały prasowe

Źródło: Materiały prasowe

Dzień Niepodległości: Odrodzenie 24 Czerwca

Kontynuacja filmu, który odniósł spory sukces w 1996 roku. Mija właśnie 20 lat od inwazji obcych, ludzkość ponownie zostaje zmuszona do walki o przetrwanie. Czy druga część będzie równie dobra co pierwsza? No właśnie, chyba głównie po to będzie to oblegany film.


love-and-friendship-xlarge_trans++gsaO8O78rhmZrDxTlQBjdGtT0gK_6EfZT336f62EI5U

Źródło: Materiały prasowe

Przyjaźń czy kochanie? 24 Czerwca

Do melodramatów kostiumowych to mam po prostu słabość, ale przyznacie, że nie jestem jedyna.

Przyjaźń czy kochanie przenosi nas do 1790 roku, gdzie lasy Susan Vernon przybywa do swoich teściów, wszystko po to by wytłumaczyć się z głośniej burzy na jej temat. Jednak korzystając z okazji wywołuje kolejną polowaniem na męża, co więcej dla siebie i córki. Zapowiada się zabawnie.


Prawdopodobnie znalazłam wszystkie warte uwagi premiery kinowe, jeśli jednak się mylę-popraw mnie.