Psiaki czekają na pomoc

Bo nikt nie jest tak oddany jak nasz czworonożny przyjaciel.

Psiaki niejednokrotnie potrafią okazać więcej miłości niż człowiek, tyle uczucia i wdzięczności, że nie jesteśmy w stanie odmówić im przekąski czy dodatkowego głaskania za uchem. To przyjaciele, którzy przyjdą i pocieszą pomimo, że nie mówią. Wystarczy, że będą obok, wtulą mordkę czy nawet poliżą po dłoni. Te małe gesty są czymś więcej, ale o tym wiedzą tylko ci, którzy potrafią opiekować się swoimi pupilami i nie zostawili ich w sytuacji problemowej. Bądźmy szczerzy, każdego dnia spotykamy błąkające się psy, które ze schroniska czy od hodowcy były zabrane z obietnicą miłości, z kolei teraz nie mają nawet swojej budy, poduszki czy nawet miski. Każdego roku wiele z tych błąkających psów znajduje schronienie, czy to u innej rodziny czy w schronisku, jednak nadal duża ich część umiera gdzieś w samotności. Umierają z głodu, wycieńczenia, choroby.

1 Czerwca rozpoczęła się akcja, która na celu ma nakarmić psiaki ze schronisk. Psiaki, które zostały pozbawione domów, rodzinnej miłości. Akcja jest darmowa, a biorąc w niej udział pomagamy oraz wspólnie pobijamy rekord Guinnessa.

CEL: 70 tysięcy misek= 20 ton karmy, a wszystko to w 30 dni!

Żeby przystąpić do akcji kliknij w baner po prawej stronie, albo tu.

dedicatedCreation_609


Uwielbiam psy. To jedyne futrzarze stworzenia jakie mogę głaskać, przytulać i całować pomimo, że czasem zje mi szynkę z kanapki. Ale tak poza tym to filmy o psach są genialne i to nie tylko dla dzieciaków.