Premiery filmowe: sierpień 2016

Sierpień to taki pokrzywdzony miesiąc. Niby jest on wakacyjny, ale dla niektórych niesie on i koniec tych wakacji. Jednak mnie on interesuje pod względem filmowych premier, a jest ich sporo.

Suicide-Squad-Movie-Set-Visit

Legion samobójców to oczywiście numer jeden na mojej liście do obejrzenia w sierpniu. Joker to mój ulubiony zły charakter. Jestem ciekawa jak z tym wyzwaniem sobie poradził wokalista Thirty Seconds to Mars- Jared Leto. Trzeba przyznać, że aktorzy wcześniej wcielający się Jokera mocno podnieśli poprzeczkę.

Zwiastun Legionu samobójców zasługuje na oklaski.

2016-suicide-squad-movie-2048x1152


20d7c430-3668-0134-0665-062f3a35be5f

Złe mamuśki to film opowiadający(jak sam tytuł wskazuje) o zapracowanych i zmęczonych życiem mamuśkach. Zapewne wielu teraz podniesie głos, bo co też ciekawego jeszcze można w tej kwestii pokazać, ale teraz wypada napisać, że za tym filmem stoją twórcy Kac Vegas. Będzie ostro i zabawnie. Miejmy nadzieję.


landscape-1461318426-cafe-society-wooody-allen

Śmietanka towarzyska to jedna z wielu komedii, gdzie obsada to rzeczywiście śmietanka Hollywood. Steve Carell, Jessie Eisenberg, Blake Lively, Kristen Stewart… Jednak sam film opowiada o początkach kariery (zwyczajnego) chłopaka. Jak LA zmieni zwyczajnego chłopaka z marzeniami? Przekonajmy się co ciekawego tym razem Woody Allen zmajstrował.


Mike-and-Dave-Need-Wedding-Dates-2016-after-credits-hq

Randka na weselu to już kolejna komedia tego sezonu wakacyjnego. Tym razem poznamy dwóch braci, którzy wiedzą co to dobra zabawa. Jednak wesele siostry ma być inne, to znaczy oni muszą zaprezentować się nieco inaczej niż zwykle oraz nie sami, a z partnerkami. Zamieszczają ogłoszenie w internecie, jak myślicie, będzie spokojnie czy jajcarsko?


flex_petesdragon2016_header_848f56ed

Mój przyjaciel smok. Bo przyjacielem człowieka nie musi być pies czy kot, może być również smok. A film opowiada o chłopcu, który twierdzi, że mieszka sam w lesie. Coś jak Tarzan, tylko bez małp a ze smokiem. Brzmi spoko, co?


video-florence-foster-jenkins-uk-trailer-1-superJumbo

Boska Florence to kolejny popis aktorski Meryl Streep. Tytułowa Florence słabo śpiewa(to mamy coś wspólnego) lecz marzy o wielkiej karierze śpiewaczki operowej. Świetna muzyka, świetne kreacje i mam nadzieję, że film będzie równie świetny. A na dodatek jest to film biograficzny, więc może słyszeliście już o boskiej Florence.


ninelives

Jak zostać kotem. Filmy o psach są już oklepane, a o kotach? Nie bardzo, więc oto film o kocie. Jednak kot ten nie jest zwykłym zwierzęciem bo to biznesmen, który się w niego zamienił(brzmi znajomo co?). Zajęty pracą ojciec zmienił się w futrzastego przyjaciela swojej córki, a to nowość. Fajna komedia, chyba.


A na co wy wybierzecie się do kina?