Szukasz filmu?

Pomogę Ci go znaleźć!

Zasiadacie wygodnie na kanapie i włączacie TV. Przeskakując kolejne kanały przypomina wam się film, pamiętacie mniej więcej co tam się działo albo jak się skończyło. Mimo to nachodzi was ochota obejrzenia go ponownie i tu pojawia się problem, jak się nazywał? Zapewne doskonale wiecie o czym piszę, problem ten występuję często. Teraz, w porze jesiennej kiedy to chętniej zasiadamy do telewizji pojawia się on częściej. Ja właśnie obejrzałam film, który od dłuższego czasu chodził mi po głowie, dzisiaj nareszcie go znalazłam i obejrzałam. Ku zaskoczeniu, okazał się być lepszy niż pamiętałam.

Z tego też powodu piszę ten post, jest to coś zupełnie nowego. Będzie on otwarty. Jeśli własnie szukacie jakiegoś filmu, pamiętacie mniej więcej czego dotyczył i gdzie działa się jego akcja. Wystarczy, że napiszecie w komentarzu wszystko to, co pamiętacie na jego temat a ja wam pomogę go odnaleźć.

Dodatkowo proponuję swoją pomoc i wszystkich tych, którzy mają tylko ochotę poświęcić kilka minut na pisanie w odnalezieniu filmów „podobnych do”. Bo co jak co, ale maniak filmowy wie, że czasem po prostu nachodzi ochota obejrzenia czegoś podobnego do ostatnio obejrzanego filmu.

Szukasz filmu?

Napisz poniżej wszystko to, co pamiętasz na jego temat!

A tak ogólnie to podziękuj mi lajkując fanepage i wpadając do mnie częściej! https://www.facebook.com/ielgrey/