Premiery filmowe: styczeń 2017

Nowy rok choć spóźniony to rozgościł się już na dobre. Tym razem zamiast wymyślania postanowień, których nie spełnicie to wybierzcie się do kina. Tak, kino to świetna sprawa, a ja mam dla was spis premier pierwszego miesiąca:

Assassin’s Creed

Ja jako fanka wszelakiej maści gier komputerowych muszę zobaczyć. Książki podobno są spoko, chętnie czytane przez dzieciaków.. którzy do lektur szkolnych nie pałają taką miłością. Tak ma być, niech czytają coś co im się podoba zamiast bezpowrotnie skazywać lekturę na coś, coś jest beznadziejne.

Callum Lynch dzięki technologi ma okazję doświadczyć tego, czego doświadczył jego przodek Assassin Aguilar, który żył w XV wieku w Hiszpanii. Jak się okazuję miał na pieńku z templariuszami.


Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Włoska komedia, która może nie będzie tak zajebista by emitowano ją w komediowym Polsacie, ale być może uda nam się wyciągnąć z niej jakąś lekcje, albo dobrze bawić przy oglądaniu.

Grupa przyjaciół decyduje się rozegrać bardzo ryzykowną grę. Postanowili upublicznić wszystkie swoje wiadomości i wzajemnie skrywane tajemnice. Co z tego wyniknie?


 

Wielki Mur

Jednostka do spraw specjalnych próbuje stworzyć ostatni bastion ludzkości z najpopularniejszej budowli świata- Wielkiego Muru Chińskiego. Zapowiada się ciekawie, pomimo samego faktu, że Matt Damon totalnie nie pasuje mi do takiego filmu akcji o zabarwieniu fantasy.


La La Land

Idealny film na przełamanie pierwszych lodów z drugą połową.. albo zrobienie jej na złość, bo w końcu nie każdy lubi musicale. Akcja filmu dzieje się w Los Angeles, pianista jazzowy zakochuje się w początkującej aktorce. W rolach głównych para, którą zapewne mieliście okazję już poznać: Ryan Gosling i Emma Stone.


Manchester by the Sea

Dramat. Po śmierci ojca nastoletni chłopak trafia pod opiekę wujka, który nie planował nigdy wychowywać dzieci. Wraz z tym powraca do rodzinnego miasteczka by zmierzyć się z problemami, które zostawił w momencie przeprowadzki.


Dlaczego on?

Komedia w brawurowej obsadzie. Dziewczyna zaprasza swoją rodzinę na święto Bożego Narodzenia. Jak się okazuję nie będą to zwykłe święta. Jej rodzina, a w szczególności ojciec jest zaskoczony wybrankiem jej serca. Jest to ekscentryczny chłopak, który ani trochę nie pasuję do jego córki, a przynajmniej tak mu się wydaje. W rolach głównych James Franco, Bryan Cranston i Zoey Deutch.


Na co Ty wybierzesz się do kina?