Plakaty i obrazy: dekoracje ścienne dla fanów kina i seriali

O dekoracji wnętrz można mówić i pisać wiele, nawet jeśli nie jest to nasza branża. Tutaj nie ma co tłumaczyć się, że to się potrafi lub nie. Co najwyżej istnieje szansa, że ktoś nie lubi ingerować w swój wystrój a ściany przykładowo woli puste. Mniej drobiazgów to mniej kurzu i sprzątania, ale szczerze? Wnętrze jest odzwierciedleniem właściciela domu, a ja osobiście nie wyobrażam sobie żyć w miejscu, w którym nie ma nic „mojego”. A ubrania w szafie się nie liczą.

Zatem puste ściany pozostawmy szpitalom, w domach miejmy obrazy lub plakaty, które zdradzą nasze zainteresowania. Nie trzeba długo szukać by znaleźć coś odpowiedniego, to zdecydowanie zaleta dzisiejszych czasów.

Do rzeczy, poniżej znajdziecie plakaty i obrazy, na które musicie się zdecydować jeśli jesteście fanami kina i seriali. Oczywiście klikając w zdjęcia przeniesiecie się do tajemniczego sklepu oferujące te cuda – Pixers. Co więcej każdy wybrany obraz możecie wstępnie wstawić na swoją ścianę za pomocą wizualizacji! Więcej o zaletach kupowania w Pixers później, teraz nacieszmy oczy.

Żywe trupy (12)

Kultowy serial o zombie! Świat został opanowany przez żywe trupy, grupka ocalałych chcąc przeżyć szuka sposobów na przeżycie.

Gwiezdne Wojny (1, 2)

Głęboko zakorzeniona seria filmów science fiction. Trzonem świata Gwiezdnych wojen jest siedem pełnometrażowych filmów: Mroczne widmo, Atak klonów, Zemsta Sithów, Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje, Powrót Jedi, oraz Przebudzenie Mocy

Gra o Tron

Adaptacja sagi George’a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

Seria Niezgodna (1, 2)

Ekranizacja książek Veronicy Roth. Przyszłość, w której społeczność składa się z pięciu frakcji na podstawie cech charakteru.

James Bond (1, 2)

Seria filmów sensacyjnych o brytyjskim szpiegu: agencie 007.

 

Jurassic World (1, 2)

Naukowcy tworzą nowy gatunek dinozaura. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli i gad ucieka z wybiegu.

Minionki (1, 2)

Produkcje skierowane dla młodszych fanów kina, przedstawiają losy przesłodkich żółtych stworków.

 

Pokemony! (1, 2)

Seria gier konsolowych firmy Nintendo, tworzonych od 1996 przez Satoshiego Tajiri. Po sukcesie gier, świat pokémonów został także zaadaptowany do anime, filmów

 

Star Trek (1, 2)

Seria sześciu fantastycznonaukowych seriali telewizyjnych, 13 filmów pełnometrażowych, a także dziesiątki książek, komiksów i gier komputerowych dziejących się w tym samym fikcyjnym uniwersum stworzonym przez Gene’a Roddenbery’ego w latach 60.

Władca Pierścieni (1, 2)

Ekranizacja powieści high fantasy J.R.R. Tolkiena, której akcja rozgrywa się w mitologicznym świecie Śródziemia. Jest ona kontynuacją innej powieści tego autora zatytułowanej Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Johnny Depp

Matthew McConaughey

DLA ODWAŻNYCH (1, 2)

Dobra dość tych propozycji, chyba nigdy nie umieściłam tyle zdjęć w jednym wpisie.. ale po prostu musiałam! Pixers to sklep oferujący fantastyczne plakaty i obrazy. Zresztą sami mogliście zobaczyć co możecie umieścić na ścianach, teraz warto jeszcze wspomnieć o szczegółach. Obraz na płótnie czy oprawiony plakat, wybór należy do was. Sklep drukuje na 14 materiałach i w 74 rozmiarach, czyli możemy dopasować każde zamówienie pod własne potrzeby. Nie ma sensu szukać gotowca, który zawiedzie nas jakością. Szczerze to nigdy nie widziałam druku tak dobrej jakości, dodatkowo w sklepie można sobie kupić akcesoria służące do montażu a wszystko to jest starannie zapakowane. Gwarantuję, że wraz z zakupem zyskacie zapas foli bąbelkowej na stresowe sytuacje.

Źródło zdjęć: pixers.pl