5 fajnych coverów Shape of You

Tak jak zapowiadałam szykuje się dużo publikacji związanych z serialami, jednak zanim to nastąpi to mam dla was dość ciekawe zestawienie coverów. Dawno nie było tego więc mam nadzieję, że trochę stęskniliście się za tym.  Stali czytelnicy bloga wiedzą, że uwielbiam przeglądać internety w poszukiwaniu ciekawych coverów znanych piosenek. Nowi czytelnicy mam nadzieję, że polubią ten nietypowy format i poszukają starszych wpisów tej kategorii. Dzisiaj będzie „Shape of You” czyli piosenka, która bije listy przebojów.

Na pierwszy ogień idzie Leo Moracchioli. Znacie go z poprzednich zestawień bo robi naprawdę dobre covery. Co ciekawsze potrafi przerobić piosenki na swój własny sposób. Metal Cover w wykonaniu Leo:

Musicie przyznać, że jakość tego coveru jest niesamowita. Jednak zejdźmy na coś lżejszego(co nie znaczy, ze lepszego). Cover Madilyn Bailey, ma ona głos to trzeba przyznać.

A teraz łapcie coś zupełnie innego, dzieło nie jednej osoby a kilku. Po prostu WOW, nic więcej nie trzeba dodawać. Klimat oryginału zachowany, a mimo to jest to coś innego. Pozytywnie innego. Walk off the Earth lubią tworzyć takie cudeńka.

A co powiecie na Acapella Cover? Lubię i takie wykonania, a wy? Voice In i ich wykonanie Shape of You.

No i przyszła pora na ostatni element tego zestawienia. Wybór piątego wartego polecenia covera nie był prosty, musiało być to coś fajnego rzecz jasna, ale utrzymującego również w klimacie piosenki. Jeden metal cover wystarczy w jednym zestawieniu. Więc postawiłam na akustyczny cover, bo takie też są świetne.  A Jonah Baker ma głos, który uwodzi równie dobrze co wykonawca Shape of You.


Który wam najbardziej przypadł do gustu? Wolicie oryginalne wykonania piosenek czy tak jak ja lubicie sięgać po covery, które często są o wiele lepsze?