Premiery filmowe: marzec 2017

Już po Oscarach więc nareszcie można przejść do oglądania tegorocznych hitów filmowych. Marzec ma ich wiele.

Logan: Wolverine

Logan traci moce. Na jego drodze staje mała dziewczynka, która posiada podobne zdolności. Logan decyduję się zostać jej mentorem i pomóc jej przeżyć z tak niezwykłymi umiejętnościami.

No to chyba jest premiera nr. 1. O Loganie jest już głośno od pewnego czasu. Zatem oczekiwania są wielkie, oby tylko film im sprostał.


T2: Trainspotting

Druga część kultowego filmu z lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Mark wraca do domu po dwudziestu latach. Jego celem jest odnowienie relacji z przyjaciółmi. Nareszcie więc dowiemy się czy rzeczywiście udało mu się wyrwać z nałogu i przestępczego życia.

Spodziewalibyście się sequela filmu po tylu latach? Ja nie, ale to miła niespodzianka dla fanów kina. O filmie pisałam wcześniej tu i tu.


Chata

Mack jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci. Jego życie jest wspaniałe do momentu, gdy jego najmłodsza córka zostaje porwana a wszelkie informacje wskazują, że już nie żyje. Mężczyzna po kilku latach nadal jest pogrążony w żałobie, ale pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list.  Jego zawartość zmienia jego życie.


Piękna i Bestia

Bella oferuje swoje życie bestii w zamian za życie swojego ojca. Ku jej zdziwieniu nie zostaje zamknięta w lochu, a zatrzymuje się w przepięknym pokoju z zaczarowanymi meblami. Kiedy pomiędzy Bellą a bestią pojawia się uczucie zjawia się myśliwy, który chce raz na zawsze rozprawić się z bestią.


Kong: Wyspa Czaszki

Grupa odkrywców trafia na tajemniczą wyspę zamieszkiwaną przez mitycznego King Konga. Ich wyprawa zamienia się w prawdziwą walkę o przetrwanie.


Power Rangers

Piątka wybrańców szkoły średniej odkrywa swoje nadludzkie zdolności. Nastolatkowie muszą pokonać swój lęk i słabości by stanąć razem jako Power Rangers i pokonać zagrożenie.

Ah, przypominają mi się czasy pierwszych Pokemonów i Power Rangers kiedy to wstawało się wcześnie rano by zobaczyć prawdopodobnie ten sam odcinek co kilka dni temu.


Life

Sześcioosobowa ekipa kosmonautów podczas badań znajduje dowód życia na Marsie. Forma życia, którą odkryli wydaję się być bardziej inteligentna niż przypuszczali i wraz z rozpowszechnieniem tej informacji stają oko w oko z niebezpieczeństwem.


Sami widzicie, ciekawych propozycji jest wiele. Co wy wybierzecie?