10 filmów z motywem: romans z młodszym

Filmy o romansach ogólnie cieszą się sporym zainteresowaniem. Co jak co, ale miłość i seks zawsze się sprzeda. Niezależnie od tego, czy zakończenie filmu będzie szczęśliwe, czy też nie.  Tym razem jest to spis filmów z romansem najbardziej wystawionym na plotki. Bo o ile starszy facet może paradować z młodszą partnerką i świat już nie krzyczy, to w odwrotnym przypadku jest po prostu głośno. Bez złośliwości, wpis nie ma nic wspólnego z aktualnie najgłośniejszym związkiem w Europie.

10 filmów z motywem: romans z młodszym

Notatki o skandalu

Sheba to kobieta w średnim wieku. Zajmuje się domem i wychowuje dzieci, a dla urozmaicenia postanawia nauczać w szkole. Po pewnym czasie wdaje się w romans z 15-letnim uczniem. O wszystkim dowiaduje się jej starsza koleżanka z pracy, która wykorzystuje sekret rozpoczynając nietypową grę z Shebą.


Chłopak z sąsiedztwa

Claire to kobieta po rozwodzie. Po tym jak zdradził ją mąż poświęca się całkowicie pracy i wychowaniu nastoletniego syna. Jej spokojne życie zmienia się z dniem gdy do domu obok wprowadza się tajemniczy chłopak, który dzięki przyjaźni z jej synem budzi jej zainteresowanie. Niewinna noc jest początkiem niebezpiecznej zabawy chłopaka, a życie Claire przez chwilę słabości jest zagrożone.


Flirt z czterdziestką

Rozwiedziona matka w swoje czterdzieste urodziny postanawia wyjechać na samotne wakacje. Na miejscu poznaje młodszego chłopaka – Kyle. Niewinna noc jest początkiem czegoś większego, z czego początkowo Jackie nie zdaje sobie sprawy.


Nowszy model

Sandy w dość nietypowy sposób przyłapuje męża na zdradzie. Po rozwodzie wyprowadza się z dziećmi do miasta, na miejscu zatrudnia młodego chłopaka do opieki nad dziećmi(Aram) i szuka tego jedynego. Zupełnie przypadkowo zakochuje się w Aramie, który jest wyjątkowo dojrzały jak na swój wiek.


Nigdy nie będę twoja

Rosie wiele już przeszła więc postanawia zrobić sobie przerwę w życiu miłosnym. Jednak wszystko się zmienia gdy pojawia się Adam. Sporo młodszy mężczyzna rozkochuje ją w sobie.


Serce nie sługa

Rafi poznaje przystojnego lecz sporo młodszego mężczyznę. Nie wie, że jest on synem psychoterapeutki, której zdradza wszystkie pikantne szczegóły z tej znajomości.


Idealne matki

Lil i Roz to przyjaciółki od dzieciństwa. Obie mają nastoletnich synów więc spędzają ze sobą sporo czasu. Podczas pewnych wakacji obie wdały się w romans z synem tej drugiej przyjaciółki.


Miłość po francusku

Trzydziestoośmioletnia Alice poznaje dwudziestoletniego Balthazara. Wykorzystuje zainteresowanie młodego chłopaka do zrobienia kariery.


Nauczycielka

Nauczycielka Diana Watts wdaje się w romans ze swoim uczniem.


Amerykańska dziewczyna

Ekranizacja najgłośniejszego romansu nauczycielki z uczniem.

Mary Kay Letourneau jest mężatką i matką czwórki dzieci jednak nie czuje się szczęśliwa. Przez osamotnienie nawiązuje romans z 13-letnim uczniem. Gdy sprawa wyszła na jaw Mary zostaje skazana a jednocześnie zachodzi w ciąże ze swoim młodym kochankiem.

Po wstukaniu nazwiska Mary możemy dowiedzieć się, że swojemu nieletniemu uczniowi urodziła dwie dziewczynki. Obecnie jest jego żoną.