Premiery filmowe: maj 2017

Maj znany jest z niczego innego jak majówki. W tym roku pogoda nie dopieszcza, więc swoją nie spędzam na łonie natury wcinając kiełbaski a po prostu – oglądając filmy i seriale. Zwłaszcza, że niedługo będę miała mniej czasu na swoje ulubione zajęcia. Mniejsza o to, przechodzimy do najlepszych premier tego miesiąca.

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Star-Lord z drużyną wyrzutków kontynuuje swoją podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

To jedna z kilku najgłośniejszych premier tego miesiąca. Dla fanów uniwersum Marvela must see.


Riko prawie bocian

Wróbelek Riko wykluwa się w bocianim gnieździe, gdzie znalazł się przypadkowo. Po odlocie swojej nowej rodziny do ciepłych krajów postanawia ich tam odnaleźć. Wróbelek w Afryce?


Obcy: Przymierze

Załoga statku osadniczego trafia na obcą planetę. Na pierwszy rzut oka wydaję się być ona istnym rajem. Jednak już wkrótce przekonują się na własnej skórze jakie niebezpieczeństwo czyha tam na nich.


The Circle. Krąg

Mae Holland dostaję pracę w dużej firmie informatycznej Krąg. Jest zafascynowana działaniami firmy i wizją jej założyciela Eamona Baileya. Praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, przez co nie orientuję się, że bierze udział w niebezpiecznej grze wymyślonej przez Baileya.


Song to Song

Dramat muzyczny przedstawiający love story szaleńczo zakochanej pary z wielkimi muzycznymi marzeniami. Z szansą na ich spełnienie pojawia się jeszcze jedna osoba, która trochę namiesza w ich życiu.. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej gdy do miłosnego trójkąta dochodzi czwarta osoba.


Jutro będziemy szczęśliwi

Samuel prowadzi beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Za nic w świecie nie chce się ustatkować. Los jednak postanowił spłatać mu figla. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin, jedna z wielu przelotnych przyjaciółek i wręcza mu prezent – córkę a następnie znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii i choć nie jest typowym, wzorowym ojcem to radzi sobie dobrze. Na dodatek nie wyobraża sobie dalszego życia bez córki. Po 8 latach jednak Kristin zjawia się ponownie i nie jest to miłe spotkanie po latach.


Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona.

Powrót Piratów z Karaibów.. To właśnie drugi film tego miesiąca, który koniecznie trzeba zobaczyć!


Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smerfetka postanawia dowiedzieć się czemu jako jedyna w wiosce jest dziewczyną. Wyrusza więc w podróż wraz z kilkoma smerfami, by odkryć prawdę. Jakby nie było – lepiej później niż wcale.


Miesiąc wielkich powrotów, a Ty co wybierzesz?