Premiery filmowe: czerwiec 2017

Kiedyś nadejście tego miesiąca sprawiało mi więcej przyjemności. Teraz wakacyjna pora oznacza tylko jedno.. słoneczne dni, które spędzam w pracy. Nie narzekam, ale o wiele łatwiej nazywać wakacje – wakacjami gdy po prostu, odpoczywa się. Koniec narzekania, dzisiaj o tym co przyjemniejsze czyli o premierach kinowych. Jest tego sporo i to mnie cieszy. Najgorętsze premiery czerwca:

Wonder Woman

Amazońska księżniczka-Diana przybywa do cywilizowanego świata, gdy dowiaduje się o konflikcie panującym na świecie. Zanim jednak stała się Wonder Woman, bohaterką walczącą u boku ludzi została wyszkolona na niepokonaną wojowniczkę. Umiejętności te pomagają jej poznać prawdziwe przeznaczenie.


Mumia

Nick Morton, komandos marynarki wojennej znajduje w Iraku starożytny grobowiec. Początkowo nie rozumie, jakie niebezpieczeństwo wiąże się z naruszeniem tego miejsca.

Co prawda nie przepadam za aktorem wcielającym się w głównego bohatera.. Ale jako fanka kultowej serii Mumia obejrzę, a co mi tam.


Baywatch. Słoneczny patrol

Powrót słonecznego patrolu? Tak myślałam, jednak teraz zorientowałam się, że jest to po prostu parodia. Zobaczymy jak im to wyszło, czy oprócz umięśnionych aktorów zobaczymy coś ciekawego.

Dwóch ratowników wodnych (Zac Efron i Dwayne Johnson) rywalizują ze sobą o angaż na plaży.


Ponad wszystko

Maddy cierpi na rzadką chorobę. Od lat nie może wychodzić z domu, a przynajmniej żyje w takim przekonaniu. Gdy zakochuje się w chłopaku mieszkającym tuż obok, jest gotowa zaryzykować swoje życie i wyjść na zewnątrz by być razem z nim.


Auta 3

Zygzak McQueen z pomocą młodej trenerki staje do rywalizacji w kolejnym wyścigu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest to wyścigówka starszej generacji, a wyścig jest sporym ryzykiem.

Powrót do kultowej animacji Disneya, jak dla mnie spoko.


Król Artur: Legenda miecza

Artur zdobywa miecz Excalibur i wszelkie informacje na temat swojego pochodzenia. To wszystko pomaga mu w pokonaniu tyrana, który zamordował jego rodziców.


Transformers: Ostatni Rycerz

Cade Yeager wyrusza w podróż by zapobiec zagładzie. W misji też pomaga mu brytyjski lord i oksfordzka profesorka. Co z tego wyjdzie? Czy uda im się uratować Ziemię?


Gru, Dru i Minionki

Powrót minionków, najsympatyczniejszych stworzeń ostatnich lat. Balthazar Bratt, dziecięca gwiazda z lat 80., wymyśla plan zdominowania świata.


W starym, dobrym stylu

Emeryci postanawiają zrobić napad na bank, który pozbawił ich oszczędności na życie. Czy napad w starym, dobrym stylu przyniesie im korzyści?


Jak widzicie czerwiec przyniósł nam sporo ciekawych premier. Są to głównie powroty ciekawych serii, więc wręcz trzeba przejść się na seans, bądź dwa by przekonać się czy takie powroty są nam potrzebne. Co więcej, czy nie niszczą one tego co zbudowali ich poprzednicy.