Premiery filmowe: lipiec 2017

Lipiec to najgorętszy okres wakacji. To teraz nasze plaże są kolorowe od parawanów i parasolek.. Mimo to jest to też miesiąc dobry dla kina. Wiele gorących premier, tylko zobaczcie. 

Baby Driver

Baby to młody chłopak, który jako kierowca spłaca dług wobec mafii. Podczas jednego zlecenia zostaje wrobiony w napad skazany na niepowodzenie.. Szybkie samochody, humor i muzyka, która jest idealnym dopełnieniem całości.


To przychodzi po zmroku

Nadciąga tajemniczy wirus. Paul jest zdolny do wszystkiego by chronić swoją rodzinę. Na całym świecie nie ma dla nich bezpiecznego miejsca, oprócz opuszczonego domku w środku lasu. Żyją według surowych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Sytuacja komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina..  Jak daleko się posunie by dopełnić swojej obietnicy?


Spider-Man: Homecoming

Najgorętsza premiera tego miesiąca! Oczekiwania są duże.. czy twórcy podołali?

Tym razem Peter Parker otrzymuje pomoc od samego Tony’ego Starka. Wraz z nim musi stawić czoła niebezpiecznemu przestępcy Vulture’owi bo ten grozi jego najbliższej rodzinie.


Dunkierka

Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni.  Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.


Alibi.com

Właściciel firmy znajdującej wymówki dla swoich klientów zakochuje się w kobiecie, która nie cierpi kłamstw. Grégory aby ukryć swój sposób na zarobek robi to co potrafi najbardziej-kłamie.


Wojna o planetę małp

Małpy i ludzie przygotowują się do wielkiej wojny. Od niej zależy przyszłość dwóch gatunków, małp i ludzi.


Lipiec w kinie? Spoko, pomiędzy plażowaniem i odpoczywaniem!