Premiery filmowe: sierpień 2017

Sierpień, dla niektórych może oznaczać jedno – urlop, a dla innych z kolei koniec wolnego czasu. Jak jest w moim przypadku? Miesiąc pełen ciekawych premier filmowych i tutaj nasuwa się inne pytanie.. Skąd czas i pieniądze by zobaczyć to wszystko w kinie? Trzeba wybrać, to co ciekawsze lub bardziej efekciarskie bo nie okłamujmy się, nie wszystko w kinie jest „lepsze”.

Najciekawsze premiery sierpnia 2017:

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

To jeden z tych rozgłaśnianych filmów wakacji, jak zwykle oczekiwania duże. Oczywiście sam zwiastun prezentuje się ciekawie, ale jak to będzie w przypadku obejrzenia całości? Muszę się dopiero przekonać.

Kosmiczni agenci Valerian i Laurelina muszą przeprowadzić śledztwo w międzygalaktycznym Mieście Tysiąca Planet. Jak się okazuje na miejscu przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.


Babskie wakacje

Matka z córką chcą spędzić wakacje na Ekwadorze. Jednak zaplanowana rajska wycieczka zmienia się w koszmar, gdy zostają porwane i wywiezione w samo centrum.. dżungli. Będzie wesoło?


Mroczna wieża

Ekranizacja sagi Stephena Kinga, jednego z moich ulubionych autorów. Powojenny świat jest zaludniony przez wszelakiego rodzaju mutanty, demony oraz wampiry. Ostatni rycerz Roland walczy o to, by na świecie zostało coś więcej niż zło. Musi ocalić Wieżę przed człowiekiem w czerni.

Matthew McConaughey, Katheryn Winnick i Idris Elba.. czy potrzeba czegoś więcej?


 Annabelle: Narodziny zła

Lalkarz z żoną daje schronienie pod swoim dachem zakonnicy i małej dziewczynce. Czy dziewczynka z zamkniętej sierocińca odnajdzie się w nowym środowisku?

Jeden z ciekawszych motywów jeśli chodzi o horrory.


Moje wakacje z Rudym

Mick ma spędzić wakacje w Australii na wsi. Od razu po przyjeździe spotyka nie kangura, a czerwonego psa. Przygarnięty przez chłopca psiak odmienia jego wakacje i życie.


Obdarowani

Frank samotnie wychowuje swoją siostrzenicę. Gdy dziewczynka zaczyna ujawniać swój talent wszystko się zmienia, pojawiają się inni, którzy chcą sprawować nad nią opiekę. Rzekomo lepszą niż do tej pory sprawował Frank. Zaczyna się więc walka o dobro dziecka i jej dzieciństwo, które chcą skrócić jej dziadkowie ze względu na jej ogromny talent.


 

Bodyguard Zawodowiec

Ochroniarz musi zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród.. Będzie zabawnie.


Wybraliście już swój typ? Ja tak.