Premiery filmowe: wrzesień 2017

Trochę się spóźniłam z tym wpisem, delikatnie mówiąc trochę. Nie chce omijać miesiąca, o nie. Było wiele premier filmowych wartych pójścia do kina i co więcej duża ich część nadal jest grana, więc lecimy. Ciekawe premiery września:

Na pokuszenie

Czasy Wojny Secesyjnej. Ranny Kapral McBurney trafia do żeńskiej szkoły z internatem. Młode kobiety opiekują się żołnierzem by ten doszedł do siebie. Wraz ze stopniowym powrotem mężczyzny do zdrowia dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja o jego względy.  Adaptacja powieści Thomasa Cullinana!


To

Istota przybierająca postać Klauna terroryzuje dzieci z małego miasteczka co kilkanaście lat. Bill, chłopak poszukujący prawdy o zaginionym młodszym bracie postanawia znaleźć tę istotę na własną rękę.

Coś zupełnie innego, dobrego!


Tulipanowa gorączka

Młody malarz Jan Van Loos zakochuje się w zamężnej kobiecie Sophie, którą miał uwiecznić na portrecie. Jest to miłość odwzajemniona, a młodzi postanawiają uciec razem. Swoją przyszłość opierają na sprzedaży cennej cebulki tulipana.


American Assassin

Narzeczona Mitcha ginie w ataku terrorystycznym. Po tym tragicznym wydarzeniu mężczyzna nawiązuje współpracę z CIA aby śledzić zamachowców i zemścić się za śmierć ukochanej.


Kingsman: Złoty krąg

Kontynuacja przeboju, który zmienił postrzeganie filmów szpiegowskich. Po tym, jak siedziba Kingsmanów została zniszczona, a los świata wisi na jednym włosku brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Eggsy i Merlin udają się do Ameryki, by z pomocą siostrzanej organizacji Statesman schwytać sprawców zamachu.


Musicie przyznać, że w tym zestawieniu są co najmniej dwie perełki! Premiery filmowe: wrzesień 2017