Premiery filmowe: grudzień 2017

Święta tuż tuż, podobno. Za oknami śnieg, w marketach choinki z całym swoim kolorowym przyodzieniem. Choć szybkość pojawiania się tych elementów denerwuje nas, to ma to swój cel. Można wcześniej kupić prezenty rodzinie lub sobie. Wcześniej bo na kilka dni nie dość, że wybór będzie mniejszy to i cena podskoczy. Prezenty więc kupujmy już teraz, żeby później mieć więcej czasu na wyprawy do kina, a ciekawych produkcji jest w tym miesiącu wiele.

Zabicie świętego jelenia 

Państwo Murphy przyjmują pod swój dach chłopca. Jednak on po jakimś czasie zmienia swoje zachowanie, a rodzina ta ma przez to kłopoty. Steven Murphy jako lekarz i opiekun chłopca musi podjąć najtrudniejszą w swoim życiu decyzję.


Pierwsza gwiazdka

Osioł, owieczka i gołąb podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa.  Idealny film animowany dla dzieci i ich rodziców.


Wojna płci

Historia rozegranego w 1973 roku meczu tenisowego, w którym walczyli Billie Jean King oraz Bobby Riggs.

Lubimy filmy nawiązujące do prawdziwych historii, to właśnie taki film.


Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Tutaj nie trzeba nic mówić, bez zachęty i reklamy obejrzy to każdy fan Gwiezdnych Wojen. Ja choć do tej grupy nie należę to film obejrzę.


Pitch Perfect 3

Po sukcesie dziewczyny odkrywają, że nie jest łatwo żyć z samej muzyki. Co gorsza ich drogi się rozeszły i prawdopodobnie ich znajomość opierałaby się na krótkich wiadomościach gdyby nie okazja. Pojawiła się możliwość wystąpienia w międzynarodowego tournée, dziewczyny od razu się zgadzają i jednoczą siły w walce o sukces.

Pierwsze dwie części odkryłam stosunkowow niedawno. Było śmiesznie i muzycznie, oby teraz nie zabrakło tych cech.


Dżungla

Trójka przyjaciół postanawia przeżyć przygodę życia. W tym też celu udają się do Ameryki Południowej. Na swoją amazońską wyprawę zabierają szalonego przewodnika.


Jumanji: Przygoda w dżungli 

Czwórka przyjaciół przypadkowo trafia na starą grę wideo pt. Jumanji, dla żartu chcą zagrać. Jednak po wybraniu swoich postaci trafiają do prawdziwej dżungli gdzie muszą stawić czoła niebezpieczeństwu.

Jumanji znają już wszyscy! Lecz takiej wersji gry o życie i śmierć nie widział nikt.


Król rozrywki

Historia P.T. Barnuma, założyciela cyrku z trzema arenami, cyrk ten przyniósł mu ogromną sławę.

Musical pokazujący historię niezwykłego człowieka. W rolach głównych Hugh Jackman, Zac Efron oraz Michelle William.


Wybraliście już swój film?