Category Archives: Seriale

Trzynaście powodów to serio dobry serial

Polubiłam tą dość nietypową produkcję od pierwszych odcinków. Bo choć opowiada historię nastolatków to mówi tak wiele o człowieku i jego granicach wytrzymałości. Tej psychicznej. 

Powrót Skazanego na śmierć

Dość kontrowersyjny temat. Bo jak to, powrót do zakończonego serialu po 8 latach od tak? Zwłaszcza, że twórcy rzeczywiście zamknęli wszystkie możliwe furtki, a przynajmniej tak mogło się wydawać każdemu, kto śledził poczynania Scofielda. 

Oglądanie seriali, które lata świeżości mają dawno za sobą #1

Czy warto oglądać takie seriale? To pytanie, jakie zadaje sobie każdy, kto po rozmowie z nowo poznaną osobą zostaje zasypany pozytywnymi opiniami na temat produkcji, której emisja trwa już ponad 5 lat. Sześć sezonów, po 20 odcinków każdy.. A obecnie tyle nowych seriali wychodzi, co oglądać?

5 seriali ze szkołą w tle #1

Chociaż za naszymi oknami widać pierwsze przymrozki i opady śniegu to jakoś trudno odczuć zbliżające się święta. Nie wiem jak wy, ale u mnie w domu choinka pojawi się dopiero na kilka dni przed wigilią, a wraz z nią wszystkie ozdoby. W grudniowych planach miałam

The flash, 3 sezon

Po zakończeniu drugiego sezonu nie specjalnie czekałam na kolejny. To w jaki sposób obróciły się sprawy nie wzbudziło ekscytacji fanów serialów.

Utarte szlaki Arrowa

Czyli małe podsumowanie tego co działo się w 4 sezonie Arrowa, a działo się zbyt dużo.